2013 erkek saç modelleri

2013 yılına girdiğimiz haftalarda da erkekler de bu yıl moda olacak saç modelleri yavaş yavaş şekillenmeye başladı bile. 2012 yılında daha çok uzun saç ve tamamen kısa 3 numara diye tabir ettiğimiz saç moda iken 2013 yılında daha çok ne kısa ne de uzun saç moda. 2013 yılının modasını hep birlikte inceleyelim.

Daha çok yanların kısa ve ön tarafın uzun olduğu saç modelleri hakim gibi görünmekte. İlerleyen zamanlarda bu tabiki değişecektir fakat şimdilik bu modeller trend gibi gözükmekte.

Daha çok ünlüleri baz alarak paylaştığımız saç modellerine bakalım biz de kendimize göre www.wupoint.com şekiller verelim. Buyrun hep birlikte modelleri sırasıyla incelemeye başlayalım. Bir çok kişi erkek saç stilleri de demekte. Bizde 2013 erkek saç modelleri yanında erkek saç stilleri de diyelim.

2013 erkek saç modelleri

2013 Erkek saç modelleri

Yine aşağıda 2013 yılında saç değişikliği yapan erkek ünlülerimiz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Links:abercrombie pas cherCheap Retro 13 Jordansmoncler outlet ukmoncler outletjordan retro 11cheap ghd straightenersAuthentic Retro Jordans
Scroll To Top